.............................................................................

About the Vampire Diaries

11. července 2012 v 13:13 | Miss.Kate

the Vampire Diaries je americký televizní seriál vysílaný od roku 2009 na americké televizní stanici CW zone. Nedávno se tento seriál začal vysílat i u nás na televizní stanici Nova. Momentálně můžete sledovat díly první a druhé série s českým dabingem každý den odpoledne.
the Vampire Diaries je o upírech, vlkodlacích, čarodějkách i obyčejných lidech. Všechno to tajemno nadřirozeného světa je podloženo milostným trojúhelníkem mezi bratry upíry a obyčejnou lidskou dívkou.
v the Vampire Diaries se do města Mystic Falls přistěhuje mladý upír Stefan Salvatore a zamiluje se do Eleny Gilbertové, která právě přišla o své rodiče. Později se v městě objevuje i starší Stefanův bratr Damon, který je zpočátku zlý. Zabíjí ve městě, využívá Eleniny kamarádky. Na konci první série se tu objevuje dvojnice Eleny - Katherine, která je taky upírka. A ve třetí sérii se potkáváme s původními upíry.
the Vampire Diaries je napínavý a zajímavý seriál, v hlavních rolích můžete vidět tyto herce: Ian Somerhalder, Nina Dobrev, Paul Wesley, Steven R. McQueen, Zach Roerig, Candice Accola, Kayla Ewell, Michael Trevino, Taylor Kinney, Sara Canning, Cindy Busby, Susan Walters, Malese Jow, David Anders, Mia Kirshner, B.J. Britt, Katerina Graham.
Rozhodně se na the Vampire Diaries podívejte! :)

© text by
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama