.............................................................................

About Glee

11. července 2012 v 12:33 | Miss.Kate

Glee je americký televizní seriál vysílán od roku 2009 na televizní stanici FOX. Tento velice úspěšný seriál můžete vidět i na našich obrazovkách na stanici Prima COOL s českým dabingem.
Glee je velice oblíbený a úspěšný seriál zejména díky tím, že v každé epizodě si můžeme poslechnout nejnovější písně z hitparád či starší známé hity nebo písně z muzikálu.
Glee znamená v překladu školní sbor. Tedy seriál je o středoškolském sboru, který vyučuje Will Schuster. Sbor pojmenuje New Directions v překladu Nový směr. Postupně se přihlašují do nového školního sboru neoblíbení studenti ale i ti oblíbení. Školní sbor terorizuje cvičitelka roztleskávaček Sue Sylvestrová.
Glee není jenom o tancování, zpívání hitů. Jsou zde propleteny příběhy postav ať už s každodeními problémy nebo s ojedinělými situacemi.
V Glee můžete vidět například tyto mladé i starší umělce: Matthew Morrison, Jayma Mays, Jessalyn Gilsig, Lea Michele, Jane Lynch, Dianna Agron, Chris Colfer, Kevin McHale, Harry Shum Jr., Cory Monteith, Dot JonesMax Adler, Amber Riley, Ashley Fink, Mark Salling, Jenna Ushkowitz, Naya Rivera, Dijon Talton, Ben Bledsoe, Jennifer Aspen, Josh Sussman, Kent Avenido, Nicci Faires a další.
V Glee se můžete potkat i se známými tvářičkami, které hostují v seriálu například s Olivií Newton John nebo Lindsey Lohan.
Kdo nezná Glee, ať mrkne alespoň na první epizodu. Glee si zamiluje každý. :)

© text by
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama